Język/Language:

PL EN FR DE

Kilka słów o Kancelarii HAWK

Kancelaria Hawk Sp. z o.o. Sp. k. powstała w oparciu o 15 lat doświadczeń w zarządzaniu i współpracy z przedsiębiorstwami z branży transportowo – spedycyjnej.

Od lat współpracujemy ze spółkami o ukształtowanej pozycji zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Stosowane dotychczas przez nas mediacje pozwoliły zawrzeć naszym klientom korzystne ugody a w sytuacjach, gdy musieliśmy dochodzić swoich racji na drodze sądowej – wielokrotnie odnieśliśmy sukcesy. Doświadczenia te sprawiły, że mamy wypracowane gotowe rozwiązania wielu problemów pojawiających się w tej branży – dlatego jesteśmy w stanie skutecznie zakończyć sprawy i to znacznie szybciej i taniej niż inni.

Wyróżniamy się nie tylko wysokim, poziomem merytorycznym świadczonych usług, ale także bardzo dobrym zrozumieniem istoty działalności biznesowej naszych klientów, zaangażowaniem w ich sprawy oraz kreatywnym podejściem. Za każdym razem analizujemy alternatywne rozwiązania, aby zmniejszyć ryzyko oraz zminimalizować koszty. Stosujemy korzystne metody rozliczenia za wykonane usługi.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę prawniczą, która nieustannie wzbogaca swoją wiedzę i stawia czoła nowym wyzwaniom.

Zespół Kancelarii HAWK

Dla Kancelarii Hawk Sp. z o.o. Sp. k. pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. Wszystkie osoby wchodzące w skład naszej spółki posiadają merytoryczne przygotowanie oraz bogate doświadczenie w branży transportowo – spedycyjnej.

Stały zespół tworzą nie tylko prawnicy, specjalizujący się w krajowym i międzynarodowym prawie transportowym oraz procedurze cywilnej, ale także specjaliści z branży TSL od lat działający na rynku i znający jej specyfikę.

Współpracujemy również na zasadzie zewnętrznych zleceń z ekspertami z branży transportowo – spedycyjnej, radcami prawnymi – prowadzącymi własne kancelarie prawne, jak również specjalistami od pozyskiwania informacji na temat majątku dłużników.

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, w szczególności poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i wykładach, dlatego posiada zawsze sprawdzoną wiedzę uwzględniającą bieżące orzecznictwo sądowe i aktualne poglądy w zakresie świadczonych usług pomocy prawnej.